Подія сталася 29 лютого близько 15.20 на одному з поштових відділень м. Нікополь.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Як з’ясували поліцейські, фігурант прийшов до відділення пошти не отримувати власні посилки, а з наміром викрасти чужі. Побачивши, як співробітники відділення готують коробки до відправлень біля одного зі складських приміщень, він швидко взяв дві з них і втік. Потім вирішив повернутися ще, однак вчинити нове правопорушення не встиг.
Завдяки своєчасному повідомленню від працівників пошти, крадія було затримано. Ним виявився вже неодноразово раніше засуджений за вчинення майнових злочинів мешканець районного центру.
25 березня фігуранту повідомили про підозру у крадіжці. В умовах воєнного стану максимальне покарання за скоєний злочин передбачена відповідальність – до 8 років позбавлення волі.
Також “Особи” раніше писали: У Синельниківському районі незаконно нарубали дерев майже на 300 тисяч гривень.



















