Новини

Викрав чужі посилки з поштового відділення: в Нікополі затримали 41-річного злодія

Чоловік спочатку поцупив дві коробки, через деякий час прийшов за іншими. Однак, працівники пошти вчасно помітили відсутність відправлень та викликали наряд правоохоронців.

295Переглядів

Подія сталася 29 лютого близько 15.20 на одному з поштових відділень м. Нікополь.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Як з’ясували поліцейські, фігурант прийшов до відділення пошти не отримувати власні посилки, а з наміром викрасти чужі. Побачивши, як співробітники відділення готують коробки до відправлень біля одного зі складських приміщень, він швидко взяв дві з них і втік. Потім вирішив повернутися ще, однак вчинити нове правопорушення не встиг.

Завдяки своєчасному повідомленню від працівників пошти, крадія було затримано. Ним виявився вже неодноразово раніше засуджений за вчинення майнових злочинів мешканець районного центру.

25 березня фігуранту повідомили про підозру у крадіжці. В умовах воєнного стану максимальне покарання за скоєний злочин передбачена відповідальність – до 8 років позбавлення волі.

Також “Особи” раніше писали: У Синельниківському районі незаконно нарубали дерев майже на 300 тисяч гривень.

Залишити відповідь