Новини

Яхтсменка з Дніпра перемогла на міжнародній регаті в Німеччині

Яхтсменка Софія Науменко з Дніпра виграла регату в Німеччині.

311Переглядів

Регата Warnemünder Woche» в неолімпійському класі RS Aero 7 проходила 11-13 липня в Варнемюнді (Німеччина). Яхтсменка Софія Науменко з Дніпра перемогла у 5 перегонах.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

«Все пройшло так, як і мало бути. Сьогодні у нас було 4 відмінні перегони, спочатку при дуже стабільному вітрі, а потім зі зміною вітру та зливами», – розповіла Софія Науменко.

Софія Науменко – спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ та Дніпровського яхт-клубу «Січ». Її тренер – Олександр Герасименко.

Раніше “Особи” також писали: “У Самарі на Дніпропетровщині планують побудувати скейтпарк за 3,5 млн грн”.

Залишити відповідь