Новини

Як у Дніпрі працює Міжрегіональний центр з розшуку зниклих безвісти

У Дніпрі запрацював Міжрегіональний центр Нацполіції з розшуку цивільних та військових, зниклих через бойові дії.

393Переглядів

У Міжрегіональному центрі з пошуку зниклих безвісти працюють правоохоронці з Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей. Щодня по допомогу до них звертаються до п`яти людей, переважно – дружини зниклих безвісти військовослужбовців.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Криміналісти за результатом аналізу зразків слини родичів шукають співпадіння в національній базі ДНК. Переносна лабораторія аналізує біоматеріали за півтори години. На Дніпропетровщині таких апарати лише три.

Крім військових, правоохоронці шукають й зниклих на окупованих територіях цивільних громадян.

Слідчі об’єднаного центру в Дніпрі шукають лише тих, хто зник на території Дніпропетровської, Луганської та Донецької областей. Тут родичі та близькі можуть написати заяву про зникнення особи, отримати консультацію спеціалістів та здати біоматеріали для експертиз.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині запустили «Діалог влади та бізнесу»: відбулась перша зустріч”.

Залишити відповідь