За минулий тиждень у регіоні померли від коронавірусу 4 людини. Всього зареєстрували 1348 хворих COVID-19, що на 155 випадків більше, ніж минулого. Натомість захворюваність на ГРВІ трохи знизилась – за тиждень виявили 6413 випадків, що на 3,2% менше попереднього.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Він повідомив, що за минулий тиждень зареєстровано 147 випадків гострих кишкових інфекцій. У водоймах регіону все ще фіксують бактерії, що можуть призвести до кишкових розладів: на пляжах Сагайдак, Придніпровський й на Монастирському острові. А також – у річці Кільчень у Підгородньому та у водосховищі Верхньодніпровська.
Микола Лукашук також розповів, що у Межівській селищній громаді померла дитина – підозра на менінгококову інфекцію. Проводиться епідеміологічне розслідування, обстежено 25 контактних людей. Організовані протиепідемічні заходи, ситуація контролюється.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі відкрили Центр життєстійкості: яку допомогу можна отримати”.



















