На COVID-19 захворіли 698 людей. Це на 280 випадків більше, ніж минулого тижня. Дві людини померли. За тиждень зареєстровано 5597 випадків ГРВІ, що на 12,9% більше показника минулого тижня.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Він додав, що в області виявили 147 випадків гострих кишкових інфекцій, що менше, ніж попереднього тижня на 6%. У Дніпрі зареєстрували сімейний осередок гострої кишкової інфекції – захворіли троє дітей. У водоймах продовжують фіксувати бактерії, що можуть викликати кишкові розлади.
“Небажано купатися у річці Дніпро в межах пляжу «Сагайдак», спортбази на Мандриківській косі та у Кам’янському. А також – у річці Кільчень у Підгородньому, у Самарі в межах Новомосковська й району та у водосховищі Верхньодніпровська. Небезпечні й криворізькі водоймища: у балці Іванівська, на пляжі в межах вул. Маршака та річка Інгулець в межах парку ім. Ф. Мершавцева”, – повідомив Микола Лукашук.
Зафіксували й 8 поодиноких випадків підозри на кашлюк – у Дніпрі, Кам’янському, Дніпровському районі, Криничанській територіальній громаді.
Раніше “Особи” також писали: “Лікарні Дніпропетровщини отримали сучасні ліжка з Франції”.



















