Їх втілюватиме ЮНІСЕФ. Працюватимуть у двох напрямках. Створюватимуть центри цифрового навчання та осередки, де діти зможуть надолужити прогалини в знаннях.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
«Це проєкти, завдяки яким більше хлопців та дівчат отримуватимуть якісні знання. Дякую міжнародним партнерам. ЄС та уряду Люксембургу, які підтримують ініціативу. Таку потрібну, таку своєчасну для наших дітей. Аби ті, попри обставини, змогли розкрити свій потенціал», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.
В регіоні продовжать облаштовувати Цифрові освітні центри. Зараз їх 6, ще 21 планують відкрити.
Там будуть сучасні техніка та меблі. Діти зможуть підключитися до онлайн-уроків, позайматися творчістю чи почитати. А ще здобути нові навички через гру Minecraft.
Створюватимуть й центри надолуження освітніх втрат. Таких запустять півсотні. Хлопцям і дівчатам допомагатимуть подолати прогалини у математиці, англійській, українській та початковій грамотності.
На всіх етапах поряд будуть вчителі. Вони також пройдуть курси. Освоять інноваційні методики роботи.
Раніше “Особи” також писали: ООН компенсуватиме 45-ти школам Дніпропетровщини частину вартості харчування дітей.




















1 коментар