Загалом українські борці вибороли на гімназіаді 11 медалей. Змагання проводили у Сербії.
Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.
Микола Репін-Дараган навчається в опорному ліцею №1 імені Михайла Коцюбинського Васильківської селищної ради на Синельниківщині.
Хлопець змагався у греко-римській боротьбі в ваговій категорії 57 кілограмів.
Раніше “Особи” також сповіщали: На чемпіонаті світу з легкої атлетики дніпровська спортсменка виборола дві золоті медалі.




















