Новини

Юний спортсмен з Дніпропетровщини здобув бронзову медаль на змаганнях в Сербії

Борець з Дніпропетровщини Микола Репін-Дараган виборов "бронзу" на всесвітній гімназіаді в Сербії.

202Переглядів

Загалом українські борці вибороли на гімназіаді 11 медалей. Змагання проводили у Сербії.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Микола Репін-Дараган навчається в опорному ліцею №1 імені Михайла Коцюбинського Васильківської селищної ради на Синельниківщині.

Хлопець змагався у греко-римській боротьбі в ваговій категорії 57 кілограмів.

Раніше “Особи” також сповіщали: На чемпіонаті світу з легкої атлетики дніпровська спортсменка виборола дві золоті медалі.

Залишити відповідь