Новини

З російського полону звільнили 11 мешканців Дніпропетровщини

Україна звільнила з російського полону 185 захисників.

208Переглядів

Вчора,  2 жовтня, відбувся черговий великий обмін полоненими. З російського полону звільнили 185 військових та 20 цивільних. Серед звільнених воїни Збройних сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Також додому повернулися 11 мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“Відбувся черговий обмін. З російського полону попередньо повернулися 11 мешканців Дніпропетровщини. Вони знову на рідній землі. Пройшли випробування та не зламалися. Дякую Президенту та його команді, а також усім, хто день у день працює, аби наші люди знову були вільними. Загалом сьогодні додому повернутися 185 захисників і 20 цивільних. Україна завжди зустрічатиме своїх синів і дочок. Завжди боротиметься за кожного”, – написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “Уряд збирається покращити умови служби українських військових”.

Залишити відповідь