За даними лабцентру, у порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності зменшився на 29%. Епідемічний поріг по області не перевищено. Проте є незначне перевищення епідпорогу низького рівня в громадах: Васильківській, Магдалинівській, Софіївській, Широківській.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
До закладів охорони здоров’я госпіталізували 477 хворих, у тому числі 229 дітей.
Зареєстровано два летальних випадки: один з лабораторно підтвердженим грипом В, один – з лабораторно підтвердженим COVID-19. Хворі старші 60 років мали супутні захворювання та не були щеплені проти грипу та COVID-19.
З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано понад 10 тисяч людей.
Раніше “Особи” також сповіщали: 15-річна дівчина, яка отримала поранення через артобстріл Покровська, померла у дніпровській лікарні.



















