Новини

За новорічні свята до травмпунктів Дніпра звернулося 195 людей

Цього року більшість травм, з якими звертаються постраждалі, не пов'язані зі святкуванням.

258Переглядів

Про це повідомила пресслужба Дніпровської міськради.

21 людина звернулася до одного із травмпунктів Дніпра 31 грудня та 1 січня. Місцевий лікар розповів про особливості травмувань цього року.

«Частіше – це переломи рук, також підвертали ноги. 13 пацієнтів травмувалися на вулиці. Інші ж – у приміщеннях. Тобто не побачив предмет, який стояв поруч. Або ж – перечепився та впав, що призвело до травми», – розповідає лікар Олег.

За словами лікаря, цьогорічні травми не пов’язані із святкуваннями Нового року. Якщо порівнювати із попередніми роками – тоді це частіше були наслідки святкування.

“Тоді до нас зверталися від 60 людей з різноманітними травмами. Нині з 31 грудня на 1 січня – це втричі менше травмованих. Це – не травми пов’язані із святкуванням», – додає лікар.

Лідія Козакова, яка також звернулася до травмпункту, розповідає:

«Я просто йшла вулицею. Усе швидко сталося. Втратила рівновагу. Впала й травмувала одразу руку та ногу. Думала, не буде боліти вже за декілька днів, а біль щоразу ставав сильнішим. Тому звернулась по допомогу до лікарів».

Так за новорічні свята 31 грудня та 1 січня до міських травмпунктів звернулось 195 осіб. В останній день року — 87, а наступної доби — 108. Серед найчастіших випадків — переломи, забиття та вивихи.

Раніше ми також писали про те, що у мерії Дніпра не знають, скільки дітей народилося у місті минулого року.

Залишити відповідь