Новини

За подвійне вбивство мешканець Самара отримав довічне ув’язнення

Довічне ув’язнення за подвійне вбивство – прокурори Дніпропетровщини відстояли вирок у суді.

376Переглядів

За публічного обвинувачення прокурорів Дніпропетровської облпрокуратури суд визнав мешканця м. Самар винним в умисному вбивстві двох осіб з корисливих мотивів, а також у розбійному нападі та крадіжці (п.п. 6, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 185 КК України).

Про це повідомляє обласна прокуратура.

Отже, суд призначив йому покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

У суді доведено, що в червні 2022 року обвинувачений, перебуваючи в гаражі Шевченківського району м. Дніпра, жорстоко вбив знайомого через борг – наніс йому щонайменше дев’ять ударів сокирою, після чого викрав особисті речі потерпілого.

У подальшому, задля заволодіння золотими прикрасами, наніс незнайомій жінці щонайменше 18 ударів ножем біля автобусної зупинки. Від отриманих травм вона загинула на місці.

Під час судового розгляду засуджений частково визнав вину, однак вона повністю доведена стороною обвинувачення на підставі зібраних доказів та експертиз.

Вирок набуде законної сили після розгляду апеляції або закінчення строку її подання.

Раніше “Особи” також писали: Правоохоронець з Дніпропетровщини, якого засудили на довічне ув’язнення за колабораціонізм, виїхав до РФ в рамках обміну.

Залишити відповідь