Новини

За рішенням суду у Дніпрі демонтували незаконну автостоянку

У Дніпрі прокуратура забезпечила демонтаж незаконної стоянки та повернення землі громаді.

288Переглядів

Дніпропетровська обласна прокуратура у взаємодії з виконавчою службою та місцевим самоврядуванням забезпечила виконання рішення суду щодо повернення у власність територіальної громади земельної ділянки площею понад 2 тис. кв. м і вартістю майже 4 млн грн, на якій самочинно звели автостоянку.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

“Виконання судових рішень є невід’ємною складовою ефективного захисту та відновлення порушених прав”, – зазначають у повідомленні.

Прокуратура встановила, що у 2018 році підприємиця без дозвільних документів на будівництво та права на землю облаштувала автостоянку в Соборному районі міста Дніпра.

У прокуратурі повідомляють, що, захищаючи інтереси держави, Центральна окружна прокуратура Дніпра звернулася до суду з позовом про повернення земельної ділянки, знесення самочинно зведених споруд, а також стягнення понад 220 тис. грн шкоди, завданої  громаді міста. Позов задоволено та виконано в повному обсязі.

Раніше “Особи” також сповіщали: Підлеглі Філатова сховали ціни поточного ремонту доріг за третину мільярда.

Залишити відповідь