Дніпропетровська обласна прокуратура у взаємодії з виконавчою службою та місцевим самоврядуванням забезпечила виконання рішення суду щодо повернення у власність територіальної громади земельної ділянки площею понад 2 тис. кв. м і вартістю майже 4 млн грн, на якій самочинно звели автостоянку.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
“Виконання судових рішень є невід’ємною складовою ефективного захисту та відновлення порушених прав”, – зазначають у повідомленні.
Прокуратура встановила, що у 2018 році підприємиця без дозвільних документів на будівництво та права на землю облаштувала автостоянку в Соборному районі міста Дніпра.
У прокуратурі повідомляють, що, захищаючи інтереси держави, Центральна окружна прокуратура Дніпра звернулася до суду з позовом про повернення земельної ділянки, знесення самочинно зведених споруд, а також стягнення понад 220 тис. грн шкоди, завданої громаді міста. Позов задоволено та виконано в повному обсязі.
Раніше “Особи” також сповіщали: Підлеглі Філатова сховали ціни поточного ремонту доріг за третину мільярда.




















