Злочин помітила мати дівчинки, про що повідомила до поліції.
Про це йдеться йдеться на сайті Дніпропетровськох обласної прокуратури.
“За даними слідства, у лютому 2025 року чоловік, перебуваючи в реабілітаційному центрі, покликав до своєї палати дівчинку, яка проходила повз. Залишившись із семирічною дитиною наодинці, обвинувачений вчинив сексуальне насильство щодо неї”, — сказано у повідомленні.
Наразі чоловік перебуває під вартою без визначення розміру застави. Його обвинувачують у вчиненні насильницьких дій сексуального характеру щодо малолітньої дитини (частина 4 статті 153 КК України).
Можливе покарання — позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікопольському районі батько розбещував малолітніх дітей.



















