Новини

За тиждень на Дніпропетровщині від COVID-19 померло троє людей

Епідемічна ситуація у Дніпропетровській області залишається складною. Зростають респіраторні захворювання.

187Переглядів

Минулого тижня від COVID-19 у області померли троє людей. Усі вони старші за 60 років, мали хронічні хвороби й не були щеплені.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

За словами посадовця, захворюваність на COVID-19 трохи зросла: понад 1,1 тисячі випадків, серед них 258 дітей. У лікарнях перебували 126 пацієнтів.

Респіраторні інфекції поширюються швидше. Минулого тижня занедужали понад 10 тисяч людей. Більше половини з них діти.

Крім того, є нові випадки кишкових інфекцій, а також отруєння грибами. У Кам’янському до лікарні потрапили троє людей, серед них 13-річна дитина. Лікарі зараз борються за її одужання.

В області зафіксовано два осередки сказу. Троє дорослих, які контактували з хворими тваринами, звернулися до медиків.

У Верхівцівській міській, Петриківській селищній та П’ятихатській міській громадах працювала мобільна амбулаторія. Мешканці мали змогу безкоштовно здати тести на ВІЛ, туберкульоз, гепатити.

“При перших симптомах ГРВІ – не зволікайте. Зробіть тест на COVID-19. Це може врятувати життя”, – закликає Лукашук.

Раніше “Особи” ще повідомляли про таке: На Дніпропетровщині провели обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги.

Залишити відповідь