Новини

Завод у Дніпрі, який працював на ВПК агресора, передадуть в управління українському менеджменту

Агентство з розшуку та менеджменту активів розпочало передасть в управління 87% акцій акціонерного товариства "Дніпроважмаш". Це одне з найбільших машинобудівних підприємств України.

297Переглядів

Агентство розпочало прийом пропозицій від потенційних управителів щодо управління пакетом акцій акціонерного товариства.

Про це оголошено на сайті АРМА.

Підприємство, розташоване у місті Дніпро, є важливим виробником обладнання для металургійних комбінатів, трубопроводів, метрополітенів та гірничодобувної промисловості.

“Актив було арештовано в рамках кримінального провадження. За даними слідства, обладнання заводу незаконно передавали до РФ для використання у військово-промисловому комплексі”, – говориться у повідомленні.

Як виявилося, одне з найбільших машинобудівних підприємств України раніше працювало на російський військово-промисловий комплекс.

Дії фігурантів кваліфіковано за статтею Кримінального кодексу про пособництво державі-агресору, говориться у повідомленні.

Під час нещодавнього виїзного огляду арештованого майна АТ “Дніпроважмаш” співробітники АРМА виявили протиправне використання активів. Матеріали передано правоохоронним органам, за якими  порушено кримінальну справу.

За інформацією слідства, фігуранти кримінального провадження “здійснювали передачу обладнання та устаткування підприємства до рф з метою його подальшого використання у ВПК та інших галузях економіки держави-агресора“.

У АРМА оприлюднили коротке відео, де можна бачити, в якому стані наразі перебуває завод у Дніпрі.

Раніше “Особи” також сповіщали: Арешт трьох заводів, які частково належали Коломойському, скасовано.

Залишити відповідь