Вранці в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили ворожий БпЛА.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Крім того, з вечора і до ранку ворог продовжував обстрілювати Нікопольщину. Окупанти застосовували дрони-камікадзе й гатили з РСЗВ «Град». Цілили по райцентру та Марганецькій громаді.
У Нікополі пошкоджений дитячий садок, школа, релігійна установа, 2 приватні оселі, автівки, підприємства. На щастя, ніхто не постраждав.
Вчора ввечері ворог атакував Маломихайлівську громаду Синельниківського району КАБами. Там загинула 64-річна жінка. Пошкоджені 5 приватних будинків.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі було втрачено ще один літак F-16. Близько 03.30 було втрачено зв’язок із літаком, який виконував завдання із відбиття повітряного нападу противника.
За попередніми даними льотчик знищив три повітряні цілі і працював по четвертій, застосовуючи авіаційну гармату. Однак на борту виникла нештатна ситуація. Пілот відвів літак подалі від населеного пункту і успішно катапультувався.
Завдяки оперативній роботі групи пошуково-рятувального забезпечення, пілота знайдено та евакуйовано. Самопочуття його задовільне, життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Раніше “Особи” також писали: Росіяни обстрілювали Межівську громаду та Нікопольщину.



















