На цей час повітряна тривога ще триває, адже ворожі “шахеди” ще перебувають у повітряному просторі України. На Дніпропетровщині тривога триває вже понад 9 годин.
Як повідомляють у ДніпроОВА, ввечері 20 серпня та вночі ворог бив по Нікопольщині. Поцілив по райцентру дронами-камікадзе. По Мирівській громаді – артилерією.
Вранці атаки продовжилися. Агресор влучив БпЛА вже по Марганецькій громаді.
Через вранішній обстріл минулого дня поранення отримав 21-річний поліцейський. Оперуповноважений Нікопольського РУП отримав травми внаслідок влучання FPV дрона, який російські військові спрямували на автозаправку у м. Нікополь. У стані середньої важкості, з численними осколковими пораненнями, його доправили до лікарні. Також під час атаки було пошкоджено обладнання АЗС та автомобіль.
Протягом дня 20 серпня окупанти гатили з артилерії та застосовували БпЛА. Били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах. Пошкоджені 2 приватні будинки і господарська споруда.
Люди під час цих обстрілів не постраждали.
Раніше “Особи” також інформували: Вночі над Дніпропетровщиною збили дві ракети та два дрони.



















