Жнива зернових та бобових у розпалі на Дніпропетровщині. В усіх районах області техніка в полях зранку до вечора.
Про попередні підсумки збору врожаю-2025 у області повідомив начальник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, аграрії збирають ранні культури: пшеницю, ячмінь, ріпак, горох. Загалом вже охопили понад 119 тис га. З них намолотили більш ніж 282 тис тонн зернових та зернобобових. Ближче до вересня коситимуть просо й гречку. Потім – кукурудзу і соняшник.
“Кипить робота й в одному з фермерських господарств Дніпровського району. Там кажуть, вже на екваторі збору озимих”, – пише Лисак, коментуючи оприлюднені фото.
Як зазначає очільник області, в умовах війни надзвичайно важко стояти на варті продовольчої безпеки країни. Подекуди свої примхи показує погода. Зараз, наприклад, досі даються в знаки наслідки минулорічної посухи. Але хлібороби невтомно ведуть боротьбу за врожай.
Раніше “Особи” також писали: У Маломихайлівці за 18 км від фронту фермери збирають ранні зернові.
























