Новини

Жнива на Дніпропетровщині: вже намолотили 282 тис т зернових

Попереду ще збір проса та гречки, а у вересні аграрії почнуть косити соняшник та кукурудзу.

289Переглядів

Жнива зернових та бобових у розпалі на Дніпропетровщині. В усіх районах області  техніка в полях зранку до вечора.

Про попередні підсумки збору врожаю-2025 у області повідомив начальник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака, аграрії збирають ранні культури: пшеницю, ячмінь, ріпак, горох. Загалом вже охопили понад 119 тис га. З них намолотили більш ніж 282 тис тонн зернових та зернобобових. Ближче до вересня коситимуть просо й гречку. Потім – кукурудзу і соняшник.

“Кипить робота й в одному з фермерських господарств Дніпровського району. Там кажуть, вже на екваторі збору озимих”, – пише Лисак, коментуючи оприлюднені фото.

Як зазначає очільник області,  в умовах війни надзвичайно важко стояти на варті продовольчої безпеки країни. Подекуди свої примхи показує погода. Зараз, наприклад, досі даються в знаки наслідки минулорічної посухи. Але хлібороби невтомно ведуть боротьбу за врожай.

Раніше “Особи” також писали: У Маломихайлівці за 18 км від фронту фермери збирають ранні зернові.

Залишити відповідь