Поліцейські викрили факт незаконного збуту вогнепальної зброї на території Петриківської громади Дніпровського району.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.
Так, 54-річний місцевий мешканець придбав стартовий пістолет та набої до нього. Надалі він переробив зброю на бойову та продав її.
«4 травня працівники відділення поліції № 3 Дніпровського районного управління поліції № 2 задокументували факт незаконного збуту вогнепальної зброї на території Петриківської громади Дніпровського району, – йдеться в інформації. – Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання фігуранта правоохоронці вилучили предмети та обладнання, які використовувалися для переробки й виготовлення зброї».
Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років.
Досудове розслідування триває.
Також «Особи» повідомляли:
- Пʼяний дніпрянин стріляв з пістолета у парамедика
- Понад 700 автоматів та 73 пістолети задекларували жителі Дніпропетровщини
- Двоє жителів Дніпра збували зброю через мілітарі-аукціон



















