Міжнародний турнір “Dracula Open G-1” пройшов 25-26 жовтня у Бухаресті (Румунія). У ньому взяли участь тхеквондисти з Дніпра та Кам’янського. Вони гідно представили Україну на змаганнях та привезли додому 5 медалей.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
- Переможцем став спортсмен ДЮСШ 4 Архіп Шульженко з Кам’янського, якого тренуж Олександр Кірпа. Він провів 4 поєдинки. За результатами змагань піднявся на одну щаблину у Європейському рейтингу і зараз посідає 10 місце серед юніорів у ваговій категорії -51 кг.
- Дві срібні медалі отримали вихованці тренера Дениса Різника з Дніпра:
Варвара Різник (вагова категорія -40 кг),
Олександр Купріянов (-57 кг). - Ще одне «срібло» отримав вихованець ДЮСШ з технічних та прикладних видів спорту (Дніпро) Олексій Северин у категорії юнаки.
- Бронзовим призером став ще один вихованець Олександра Кірпи – Назар Брильов з Кам’янського, який змагався серед юніорів у ваговій категорії 78+ кг.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпровська скелелазка здобула «бронзу» на Кубку Європи у Франції”.






















