Під час засідання підсудний олігарх підтвердив слова своїх захисників щодо безпідставної зміни запобіжного заходу у серпні 2024 року. Він заявив, що ухвалу слідчого судді оскаржили в апеляційному порядку, але апеляційну скаргу досі не розглянули.
Про це повідомляє Інформатор Україна.
Коломойський пояснив, чому не внесе заставу.
“По-перше, частково це неможливо вносити. По-друге, є обмеження. А по-третє, я вважаю, що це – рекет, який іде з самого верху. І з самого початку мені казали, що буде 3 мільярди з чимось, ще до того, як мене посадили. Мене попередили працівники СБУ, що буде 3 мільярди застава. В мене записані розмови, в яких говорять про 3 мільярди”, – сказав Коломойський.
Принципова позиція Коломойського полягає у тому, щоб не погоджуватись на “рекет на державному рівні на користь силових структур та судової влади”.
“300 неоподатковуваних – це реальна сума застави. А коли 100 мільйонів доларів – це те, що збирає наша СБУ за командою адміністрації президента з усіх, кого затримують. Ми мали прецеденти, коли з моїх партнерів збирали по 100 мільйонів”, – зазначив Коломойський.
Коломойський порівняв себе з заручником.
“Мене взяли як заручника, посадили до в’язниці та вимагають гроші. Зважаючи на те, що я ще тимчасово не громадянин України, а громадянин Ізраїлю, є правила в ізраїльтян. Не піддаватися на шантаж та вилучення грошей”, – заявив Ігор Коломойський.
Раніше “Особи” також сповіщали: Олігарха Ігоря Коломойського з Дніпра позбавили громадянства Кіпру.




















1 коментар