Новини

З’явилася петиція, яка пропонує надати Нікополю звання «Місто-герой»

Через те, що Нікополь кожен день перебуває під ворожими обстрілами, місцеві мешканці пропонують надати йому звання «Місто-герой».

363Переглядів

Нікополю просять надати звання «Місто-герой». На сайті Президента з’явилася відповідна петиція. Авторка петиції – Степанюк Надія Вікторівна.

Про це повідомляє Nikopolnews.

Шановний пане Президенте! Ми, громадяни України, звертаємось із проханням надати місту Нікополь почесне звання «Місто-герой України». З 12 липня 2022 року Нікополь перебуває під постійними обстрілами з боку російської федерації. Жодного дня тиші. Щодня гинуть і зазнають поранень мирні жителі. Щодня руйнуються будинки, школи, лікарні, об’єкти інфраструктури. Кожен ранок і кожна ніч у нашому місті починається зі звуків вибухів,– йдеться у тексті петиції

Зазначається, що за час повномасштабної війни ворог зруйнував сотні житлових будинків та комунальних об’єктів. Пошкоджені навчальні заклади, дитячі садки, медичні установи. Є численні випадки загибелі дітей, жінок та людей похилого віку. І все це — прицільні удари по мирному населенню, яке не становить жодної військової загрози.

Попри постійну небезпеку, мешканці Нікополя залишаються на своїй землі, допомагають Збройним силам України, рятують одне одного та відновлюють життя після кожного удару.

Нікополь — символ незламності та відваги. Місто стало прикладом стійкості для всієї України та світу. Ми просимо присвоїти Нікополю звання «Місто-герой України», щоб увесь світ знав: тут живуть люди, яких неможливо зламати. Будь ласка, підтримайте наше прохання і визнайте героїзм Нікополя як приклад незламності для всієї країни,– йдеться у тексті петиції

Підписати петицію можна за посиланням.

Станом на момент публікації цієї новини петицію підтримала 641 особа. До кінця збору підписів залишився 91 день.

Раніше “Особи” також сповіщали: Росіяни били по двом громадам Нікопольського району: як минула ніч на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь