Це онлайн-карта, на якій позначені локації з безкоштовним Інтернетом. Мапу розробили разом з громадами. Зараз вона працює у тестовому режимі. Згодом її будуть оновлювати. До ініціативи планують залучати і бізнес.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Після масованих атак ворога по енергетиці, крім відключень світла, мешканці регіону відчули ще й незручності через відсутність Інтернету. Тому впроваджуємо пілотний проєкт «Дашборд вільних вай-фай зон Дніпропетровської області». Більшість позначених точок доступу працюють і коли немає світла. Погляньте заздалегідь, де можна підключитися до мережі», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.
На онлайн-мапу нанесли більш ніж 900 точок доступу з безкоштовним Wi-Fi. З них майже 540 працюють за відсутності електропостачання.
Дашборд можна знайти за посиланням.
Раніше “Особи” також писали: “Мер Дніпра грубо відповів на коментарі у соцмережах”.



















