Новини

14-річна гімнастка з Дніпра виборола 2 медалі на клубному чемпіонаті світу в Японії

Дніпровських тренерів Альвіну Якимець та Наталію Єрьоміну з СДЮСШОР з художньої гімнастики привітали з перемогою їхньої вихованки Таїсії Редьки.

832Переглядів

14-річна Таїсія Редька стала чемпіонкою з багатоборства серед юніорок та отримала срібну медаль у клубних змаганнях на клубному чемпіонаті світу «Aeon Cup 2024» в Японії!

Про це повідомляє Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Таїсія виступала на цих змаганнях за Школу Дерюгіних (Київ).

“Також вітаємо з успіхом юну спортсменку, її батьків та тренерський склад Школи Дерюгіних!”- йдеться у дописі.

Клубний чемпіонат світу проходив 26-29 вересня в Токіо (Японія). Гімнастки боролись за нагороди у багатоборстві (окремо сеніорки і юніорки), а також у командній першості (за сумою балів за всі виступи клубу).

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині виплатять стипендії призерам Паралімпіади та Олімпійських Ігор.

1 коментар

Залишити відповідь