Новини

На Дніпропетровщині провели всеукраїнські змагання з конкуру

На Дніпропетровщині відбувся фінал Відкритих регіональних змагань з конкуру за кубок начальника ОВА.

476Переглядів

На Відкриті регіональні змагання з конкуру з’їхалися вершники з різних куточків України. Зокрема, з Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Київської та інших областей. Вік учасників від 10 до 60 років. Змагалися 150 спортивних пар. Вони долали перешкоди різної висоти. Оцінювали їхню майстерність суді.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Отримала неймовірні враження. Це свято грації та сили. На таких змаганнях відпочиваєш душею. Вболіваєш за представників нашої області. Дякую організаторам та учасникам за емоції. А Силам оборони за можливість проводити і відвідувати подібні заходи», – сказала заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Переможці на маршрутах отримували медалі, а коні — розетки. Також був призовий фонд змагань – 100 тисяч гривень.

В останній день вершники змагалися на висотах від 50 до 130 сантиметрів. У фіналі зустрілися 9 пар, які боролися за Гран-прі.

Головний приз забрав Едуард Слободенюк, який виступав у парі з конем по кличці Лотус. Вершник випередив свого суперника всього на одну секунду.

«Шли до перемоги як і всі. Готувалися, тренувалися. До останнього заощаджували силу та енергію, щоб показати максимальний результат на Гран-прі. Це було важливо для нас. І нам вдалося! Це додало наснаги рухатися далі», – ділиться враженнями Едуард.

Раніше “Особи” також писали: “14-річна гімнастка з Дніпра виборола 2 медалі на клубному чемпіонаті світу в Японії”.

1 коментар

Залишити відповідь