Новини

4 збитих БпЛА та обстріли Нікопольського району: як минула ніч на Дніпропетровщині

У ніч на 30 серпня ворог знову атакував шахедами та обстрілював Нікопольський район.

338Переглядів

4 шахеди збили над областю оборонці цієї ночі. Продовжувалися атаки на Нікопольщину.

Про це на ранок поінформував очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Загалом цієї ночі ворог використав для атаки проти України 18 шахедів. Було збито 12 ударних БпЛА , ще чотири – локаційно втрачені (упали самостійно). Про це поінформували Повітряні сили ЗСУ.

Також ворог бив з важкої артилерії по Нікопольському району, застосовував дрони-камікадзе та скидав боєприпаси з БпЛА. А ще обстрілював з РСЗВ “Град”. Під ударом були Нікополь та Марганецька громада. Там пошкоджене підприємство. Люди не постраждали.

Що стосується минулого дня, то протягом 29 серпня росіяни активно обстрілювали Нікопольський район. Під ворожими атаками були районний центр, Покровська, Червоногригорівська і Марганецька громади.  Агресор скинув на населені пункти понад десяток боєприпасів з БпЛА. Застосовував дрони-камікадзе, гатив з артилерії.

У Нікополі загинула 42-річна жінка. А ще за сьогодні через обстріли росіян постраждали шестеро людей. Чоловіки 60 і 67 років – важкі. Поранені жінки 19 і 59 років і чоловіки 74 і 30 років – у стані середньої тяжкості.

Загалом у районі пошкоджена інфраструктура. Сталося декілька пожеж. Понівечені торговельний центр, навчальний заклад, 8 багатоквартирних будинків, 13 приватних осель, 5 господарських споруд. Потрощена автівка, газогін. Пошкоджена й лінія електропередач.

Деякі результати ворожих обстрілів – на цих фото

Вдень 29 серпня бійці ПвК «Схід» збили над областю розвідувальний дрон.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині вночі збили 5 шахедів, ворог продовжував тероризувати Нікопольський район.

Залишити відповідь