У ніч на 29 серпня сили ППО ліквідували 5 ворожих БпЛА у небі над Дніпропетровською областю.
Про це о 7.30 повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Також, за його словами, до пізнього вечора ворог тероризував Марганецьку громаду на Нікопольщині, бив артилерією, дронами-камікадзе та з РСЗВ “Град”.
Внаслідок ворожих атак були пошкоджені ліцей, пошта, собор і кіоск, 7 авто та лінії електропередач. Обійшлося без загиблих і постраждалих.
Протягом минулого дня окупанти здійснили близько десятка атак по Нікопольщині. Били з артилерії, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по райцентру, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 3 багатоповерхівки, стільки ж магазинів, стоматологічний кабінет, кафе, декілька приватних будинків, господарська споруда, авто, гараж, газогони та лінії електропередачі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У день жалоби росіяни знову вдарили ракетою по Кривому Рогу.



















