Неподалік станції “Рокувата” у Кривому Розі 16 січня 28-річному чоловіку відрізало на залізниці ліву стопу.
Про це повідомляє Telegram канал Свої.
Виявили чоловіка близько 08:00.
Права нога постраждалого повністю переламана. На щастя, потерпілого вчасно знайшли і він був у свідомості.
Для надання допомоги, медики швидкої забрали чоловіка до однієї з лікарень міста.
Зазначається, що постраждалий не місцевий. Усі обставини трагічної події зʼясовуватимуть правоохоронці.
Раніше “Особи” також сповіщали: На автошляху Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв у ДТП загинули троє людей.





















2 коментарі