Сьогодні у Дніпропетровській ОВА Сергій Лисак зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Владіміром Карапетяном.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Разом з Послом до міста прибув гуманітарний вантаж. Транспортували допомогу до Дніпропетровської області не без участі вірменської діаспори.
Загалом – 10 тонн гуманітарки. Вся вона призначена для медзакладу регіону. Того, де рятують життя оборонців. У коробках – необхідні для цього препарати та лікарські засоби.
Вже за круглим столом проговорили співпрацю. Пан Посол запевнив – готові до подальших кроків. Опрацюємо їх спільно з Регіональним офісом міжнародного співробітництва, – зазначає Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також повідомляли: Чоловік з Мирівської громади отримав почесну відзнаку “Заслужений донор України”.























