Новини

Посол Вірменії в Україні відвідав Дніпро

Владімір Карапетян приїхав до Дніпропетровщини не з порожніми руками, а з допомогою від Уряду його країни.

489Переглядів

Сьогодні у Дніпропетровській  ОВА  Сергій Лисак зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Владіміром Карапетяном.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Разом з Послом до міста прибув гуманітарний вантаж. Транспортували допомогу до Дніпропетровської області не без участі вірменської діаспори.

Загалом – 10 тонн гуманітарки. Вся вона призначена для медзакладу регіону. Того, де рятують життя оборонців.  У коробках – необхідні для цього препарати та лікарські засоби.

Вже за круглим столом проговорили співпрацю. Пан Посол запевнив – готові до подальших кроків. Опрацюємо їх спільно з Регіональним офісом міжнародного співробітництва, – зазначає Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також повідомляли: Чоловік з Мирівської громади отримав почесну відзнаку “Заслужений донор України”.

Залишити відповідь