5 лютого близько 13.00 до поліції звернулась літня жінка та повідомила про пограбування в одному з будинків на житловому масиві Тополя-3, що в Шевченківському районі міста.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
Як повідомила 87-річна потерпіла, дві невідомі жінки вирвали з її рук сумку з майном, коли вона зайшла до підʼїзду свого будинку.
Поліцейські встановили та затримали причетних до злочину осіб. Ними виявилися 17-річна дівчина та її 43-річна мати.
Правоохоронці затримали їх. Викрадені речі вилучили та повернули потерпілій.
6 лютого слідчі відділення поліції № 7 Дніпровського районного управління поліції повідомили двом фігуранткам про підозру. За вчинений грабіж їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському жорстоко побили волонтера.




















