Новини

У Дніпрі матір з донькою накинулись на 87-річну жінку та забрали її сумку

Кримінальний родинний дует пограбував стареньку у під'їзді багатоповерхівки.

992Переглядів

5 лютого близько 13.00 до поліції звернулась літня жінка та повідомила про пограбування в одному з будинків на житловому масиві Тополя-3, що в Шевченківському районі міста.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Як повідомила 87-річна потерпіла, дві невідомі жінки вирвали з її рук сумку з майном, коли вона зайшла до підʼїзду свого будинку.

Поліцейські встановили та затримали причетних до злочину осіб. Ними виявилися 17-річна дівчина та її 43-річна мати.

Правоохоронці затримали їх. Викрадені речі вилучили та повернули потерпілій.

6 лютого слідчі відділення поліції № 7 Дніпровського районного управління поліції повідомили двом фігуранткам про підозру. За вчинений грабіж їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: У Кам’янському жорстоко побили волонтера.

Залишити відповідь