Новини

У Дніпрі спецпризначенці відмовились йти в штурмову бригаду “Лють”: реакція нацполіції

Нещодавно у Дніпрі стався конфлікт між заступником начальника ГУНП Дніпропетровщини Володимира Богоноса та спецпризначенцями.

Шеврон на рукаве сотрудника полиции, во Львове, 30 января 2018 г. Фото УНИАН
365Переглядів

Екс-“беркутівці” відмовлялися переводитись в штурмову бригаду “Лють”. Відповідне відео поширилося в соцмережах. На ситуацію відреагували у Національній поліції України.

Допис з поясненнями з’явився у телеграм-каналі Національної поліції України.

Там зазначили, що навчені поліцейські, які можуть професійно боронити державу, мають централізовано ввійти до складу бригади “Лють”. Саме тому зараз здійснюється реорганізація структурних підрозділів Національної поліції.

І наприкінці другого року повномасштабної агресії ворога, логічно, аби добровольчі батальйони та окремі поліцейські, які можуть і вміють професійно боронити Батьківщину, не були розосереджені для виконання бойових розпоряджень, а централізовано ввійшли до складу бригади «Лют».  Саме тому, крім постійного набору до штурмової бригади, здійснюється реорганізація структурних підрозділів Національної поліції, щоб створити найбільш ефективну систему у складі Сил безпеки і оборони України. Хто хоче воювати – йде на фронт. Для вирішення також чимало поліцейських завдань, – йдеться у повідомленні.

Також у нацполіції прокоментували відео, яке поширилося у соцмережах про особливе призначення полків у Дніпрі. Керівництво Нацполіції з’ясовує всі обставини та прийме відповідні рішення.

Нагадаємо, новий законопроєкт про мобілізацію, який уряд вніс на розгляд до Верховної Ради, передбачає скасувати броні для державних службовців.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі збунтувались екс-“беркутівці”: не хочуть йти у штурмовики”.

1 коментар

Залишити відповідь