Новини

На Дніпропетровщині розпочався другий етап “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”

У Кам’янському урочисто відкрили другий етап спортивних змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч».

374Переглядів

На урочистому відкритті другого етапу “Всеукраїнських ліг пліч-о-пліч” у Кам’янському були присутні начальник ОВА Сергій Лисак та амбасадори проєкту – срібна призерка Олімпіади з академічного веслування Діна Міфтахутдінова та чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.

Під час відкриття змагань діти з Кам’янського приєдналися до телемосту та вийшли на зв’язок з Києвом, Київською, Одеською і Львівською областями. До учасників звернулися зіркові спортсмени – боксер Олександр Усик, стрибунка Ярослава Магучіх та футболіст Андрій Шевченко.

Для кожної області в рамках змагань було надано завдання – популяризувати певний вид спорту. Дніпропетровщині дісталося спортивне орієнтування.

Голова обласної федерації спортивного орієнтування Валерій Заєрко зазначив, що у нашій області цей вид спорту на високому рівні.

«Головне у ньому – це карта та компас. А ще – фізична витривалість. У нашій області цей вид спорту – на високому рівні. Маємо чемпіонів світу та Європи. Цьогоріч до складу збірної від регіону увійшли 20 людей», – розповів Валерій Заєрко.

На другому етапі «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» між собою змагаються школи в громадах. Кращі перейдуть на районний рівень, далі – обласний. І врешті – національний фінал.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпряни на чемпіонаті України з легкої атлетики здобули медалі”.

2 коментарі

Залишити відповідь