Про безпекову ситуацію на ранок 21 лютого повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
За його словами, пізно ввечері 20 лютого оборонці з ПвК “Схід” збили над областю 4 БпЛА. Шахеди були збиті над Павлоградським та Дніпровським районами.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 21 лютого окупанти атакували Україну зенітною керованою ракетою С-300, керованою авіаційною ракетою Х-59 , чотирма крилатими ракетами Х-22 та 19-ма ударними безпілотниками типу Shahed.
В результаті бойової роботи знищено керовану авіаційну ракету Х-59 на Полтавщині та 13 із 19-ти «Шахедів» у межах Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Частина із шести не уражених ворожих БпЛА не досягла своїх цілей.
Також вночі Марганець, що на Нікопольщині, російська армія обстріляла з важкої артилерії. Минулося без загиблих та постраждалих.
Напередодні, 20 лютого, агресор 14 разів скеровував на Нікопольщину БпЛА, бив з артилерії. Випустив понад два десятки снарядів. Потерпали районний центр, Мирівська, Марганецька та Червоногригорівська громади. При цьому постраждало троє людей.
Пошкоджені агрофірма, дев’ять житлових будинків, дві лінії електропередач, газопровід. Понівечені сім господарських споруд, ще одна – знищена. Потрощені легкові автівки, автобус, вантажівки. Виникла пожежа, яку оперативно загасили.
Раніше “Особи” також писали: За два роки населення Нікопольщини зменшилось вполовину, – начальник РВА Євген Євтушенко.




















2 коментарі