Державну програму кешбеку “Купуй українське” анонсував президент Володимир Зеленський. Над її розробкою вже працює уряд. Запустити планують цього року.
“За купівлю певних типів вироблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення коштів на спеціальну картку. Потрібно постаратися, щоб програма кешбеку запрацювала вже цього року”, — сказав Володимир Зеленський на презентації платформи «Зроблено в Україні» у Києві.
Таким чином хочуть, аби українські гроші залишалися в Україні та працювали на державу.
«Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Вже готуються параметри українського кешбеку: фінансові та технічні»,— зазначив Зеленський.
Раніше “Особи” також писали: “Посадовці Дніпропетровщини серед лідерів за декларуванням криптовалюти”.



















