Новини

У Павлограді неповнолітні юнаки пограбували чоловіка

Підозрювані напали на містянина біля автостанції, побили і пограбували.

222Переглядів

Злочин стався 17 лютого у Павлограді в районі автостанції. Двоє юнаків наздогнали потерпілого, коли той повертався з роботи додому. Злочинці побили місцевого жителя і відібрали у нього мобільний телефон.

Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.

В ході проведених оперативно-розшукових заходів оперативники кримінальної поліції Павлоградського районного відділу поліції встановили та затримали двох хлопців 15-ти і 16-ти років, причетних до злочину.

26 лютого слідчі повідомили злочинцям про підозру у вчиненні злочину – грабіж.

Раніше “Особи” також писали: За смертельне побиття знайомого криворізькі поліцейські затримали місцевого жителя.

1 коментар

Залишити відповідь