Злочин стався 17 лютого у Павлограді в районі автостанції. Двоє юнаків наздогнали потерпілого, коли той повертався з роботи додому. Злочинці побили місцевого жителя і відібрали у нього мобільний телефон.
Про це повідомили у ГУНП у Дніпропетровській області.
В ході проведених оперативно-розшукових заходів оперативники кримінальної поліції Павлоградського районного відділу поліції встановили та затримали двох хлопців 15-ти і 16-ти років, причетних до злочину.
26 лютого слідчі повідомили злочинцям про підозру у вчиненні злочину – грабіж.
Раніше “Особи” також писали: За смертельне побиття знайомого криворізькі поліцейські затримали місцевого жителя.




















1 коментар