Коли зловмисник почув відмову, він вистрелив у стіну, після чого був затриманий відвідувачами магазину.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
28 лютого близько 8-ї години ранку до поліції надійшло повідомлення про розбійний напад на торговельний заклад в Дніпровському районі міста. Прибувши на місце події поліцейські відділення поліції № 8 Дніпровського районного управління поліції затримали 44-річного місцевого мешканця, причетного до нападу.
Правоохоронці вилучили у підозрюваного газовий пістолет та набої.
Проведеними слідчими заходами чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
28 лютого слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні розбою. Максимальне покарання – до 15 років позбавлення волі. Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: У Павлограді неповнолітні юнаки пограбували чоловіка.




















