Новини

У Дніпрі затримали 44-річного чоловіка за розбійний напад у магазині

Погрожуючи пістолетом, зловмисник вимагав у робітниці закладу гроші.

307Переглядів

Коли  зловмисник почув відмову, він вистрелив у стіну, після чого був затриманий відвідувачами магазину.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

28 лютого близько 8-ї години ранку до поліції надійшло повідомлення про розбійний напад на торговельний заклад в Дніпровському районі міста. Прибувши на місце події поліцейські відділення поліції № 8 Дніпровського районного управління поліції затримали 44-річного місцевого мешканця, причетного до нападу.

Правоохоронці вилучили у підозрюваного газовий пістолет та набої.

Проведеними слідчими заходами чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

28 лютого слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні розбою. Максимальне покарання – до 15 років позбавлення волі. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: У Павлограді неповнолітні юнаки пограбували чоловіка.

Залишити відповідь