Новини

У Дніпрі викрали електрообладнання з модульного укриття

У Дніпрі вандали псують модульні укриття. Сума збитків становить 400 тисяч гривень.

289Переглядів

Укриття на вулиці Сонячна Набережна у районі будинку 36 також нещодавно постраждало від дій вандалів. Там викрали електричне устаткування.

Про це повідомили в Дніпровській міській раді.

Начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Світлана Літвінова розповіла, що за минулі роки пошкодили модульних укриттів на 400 тисяч гривень. В цьому році вже виділили кошти на їх ремонт.

Так, планують відремонтувати електроустаткування в 7 укриттях на загальну суму близько 92 тис. грн. Роботи вже розпочали.

У міській раді додали, що у Дніпрі вже встановлено 123 захисні модульні укриття в районі зупинок громадського транспорту та у місцях загального призначення. Кожне облаштоване біотуалетом, урною для сміття та лавками і підключене до світла. Їх щоденно прибирають комунальники.

Дніпрян вкотре закликають дбайливо ставитися до міського майна.

Раніше “Особи” також писали: “Зекономили 44 млн грн: робоча група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА переглянула тендер Дніпровської міськради”.

1 коментар

Залишити відповідь