Новини

За викрадення автомобіля та пограбування автомийки у Дніпрі затримали 42-річного зловмисника

Під час комендантської години  підозрюваний проник до приміщення та викрав майно, чим завдав збитків потерпілому майже на 750 тисяч гривень.

484Переглядів
Злочин стався 10 березня в Новокодацькому районі міста.
Про це повідомили у Національній поліції.
Близько 2:30 поліцейські патрульної поліції  зупинили автомобіль за порушення комендантської години.
Під час огляду автівки правоохоронці виявили в салоні компресори, пилосос, музикальний центр, мийку. Водій занервував та втік з місця події, залишивши авто.

Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували обставини злочину. Встановлено, що підозрюваний шляхом пошкодження вхідних дверей проник до автомийки. Після чого завантажив цінне майно у авто, яке знаходилось  всередині  приміщення.

Оперативники кримінальної поліції відділення поліції № 3 Дніпровського районного управління поліції розшукали та затримали зловмисника.  Ним виявився 42-річний неодноразово засуджений за майнові злочини місцевий мешканець.

Поліцейські затримали чоловіка в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.  Частину викраденого майна правоохоронці вилучили, інше зловмисник встиг продати.

Раніше ми також писали про те, що у Дніпрі викрали електрообладнання з модульного укриття.

2 коментарі

Залишити відповідь