Новини

У Нікополі планують підвищити тарифи на воду

У Нікополі з квітня може підвищитися тариф на водопостачання.

644Переглядів

Згідно з постановою, яку оприлюднило НКРЕКП, з 1 квітня тариф на воду в Нікополі може стати 20,60 грн., а з 1 липня – 26,70 грн. На водовідведення, відповідно, з 1 квітня – 29,04 грн., а з 1 липня – 36,65 грн.

Про це повідомляє “Прихист”.

КП “Нікопольводоканал” вказує, що збільшення тарифу на водопостачання пов’язано зі зменшенням обсягів реалізації послуги та збільшенням витрат на електроенергію, на придбання води і реагентів, а також на оплату праці і ремонти.

Натомість витрати, пов’язані зі сплатою податків, зборів та інших обов’язкових платежів та на пально-мастильні матеріали, зменшилися.

Також від виконавчого комітету Нікопольської міської ради надійшов лист щодо надання фінансової підтримки КП “Нікопольводаканал”. При врахуванні відповідної бюджетної допомоги з метою зниження фінансового навантаження на населення відповідні тарифи можуть бути знижені.

14 березня на сесії Дніпропетровської обласної ради з обласного бюджету надано субвенцію Нікополю – 8 млн грн для підтримки місцевого підприємства водопостачання.

Раніше “Особи” також писали: “Тарифи на комуналку в Україні за рік зросли більш ніж на 10%”.

1 коментар

Залишити відповідь