Новини

У Нікополі через обстріл горіла АЗС

Нікопольські рятувальники загасили пожежу на АЗС, яка виникла внаслідок ворожого обстрілу.

401Переглядів

Сьогодні вранці російські окупанти вчергове атакували Нікополь. В результаті ворожого удару виникло займання на території АЗС.

Про це повідомили у ДСНС Дніпропетровщини.

По прибуттю рятувальники встановили, що внаслідок влучання дрону-камікадзе горить газова колонка та існує загроза поширення пожежі. Займання ліквідували.

На щастя ніхто не постраждав.

До ліквідації пожежі було залучено 13 рятувальників та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС.

Це вже друга за два останні дні пожежа, спричинена ворожим обстрілом у Нікополі.

Раніше “Особи”  писали: Ворог посилив обстріли Нікопольщини, розроблена схема евакуації людей – Євтушенко (відео).

Залишити відповідь