Сьогодні вранці російські окупанти вчергове атакували Нікополь. В результаті ворожого удару виникло займання на території АЗС.
Про це повідомили у ДСНС Дніпропетровщини.
По прибуттю рятувальники встановили, що внаслідок влучання дрону-камікадзе горить газова колонка та існує загроза поширення пожежі. Займання ліквідували.
На щастя ніхто не постраждав.
До ліквідації пожежі було залучено 13 рятувальників та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС.
Це вже друга за два останні дні пожежа, спричинена ворожим обстрілом у Нікополі.
Раніше “Особи” писали: Ворог посилив обстріли Нікопольщини, розроблена схема евакуації людей – Євтушенко (відео).





















