Новини

Гімнаст з Дніпра став чемпіоном на міжнародних змаганнях в Азербайджані

Гімнаст Іван Рудий з Дніпра виборов 3 медалі на командних змаганнях в Азербайджані.

288Переглядів

З 15 по 17 березня у азейбарджанському місті Баку відбулися міжнародні змагання серед збірних команд Європейських країн зі спортивної гімнастики «AGF TROPHY». У змаганнях взяли участь 88 спортсменів з Азербайджану, Казахстану, України, Грузії та Узбекістану.

Вихованець Дніпровської спортшколи з гімнастики спортивної №2 Іван Рудий виборов золоту медаль у складі команди України серед юніорів та ще одну золоту медаль у вправах на кільцях. Також він отримав срібну медаль у вправах на кінь-махи.

Про це повідомили на сторінці відділення національного олімпійського комітету України у Дніпропетровській області у Facebook.

Загалом українська збірна на змаганнях «AGF TROPHY» завоювала 19 медалей: 8 золотих, 7 срібних та 4 бронзових. Наша країна посіла на турнірі перші місця в чоловічому дорослому та юнацькому, а також жіночому командному заліках.

Раніше “Особи” також писали: “Спортсменка з Покрова стала чемпіонкою Хорватії”.

1 коментар

Залишити відповідь