Жорстоке вбивство сталося 16 березня близько 03:25. 72-річна жінка розбудила сина, адже за станом здоров’я їй потрібна була допомога. Чоловік розлютився через це і побив свою матір. Після цього він пішов відпочивати і покинув стареньку. Від отриманих травм вона померла.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам`янського РУП.
За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою злочинцю вже повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Йому загрожує покарання від семи до 10 років.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі чоловік зарізав цивільну дружину”.




















2 коментарі