Новини

Мешканці Нікополя можуть безкоштовно відпочити у Польщі

Мешканців Нікополя запрошують безкоштовно відпочити у польському місті Ломжа.

487Переглядів

Участь у реабілітаційній ініціативі можуть взяти родини з дітьми, опікуни з дітьми-сиротами, багатодітні родини та родини військовослужбовців. Відпочинок організовує «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysta Swiat».

Про це повідомили в прес-службі Нікопольської міської ради.

Програма триватиме 60-120 днів і включає:

  • безкоштовне проживання в готельному комплексі;
  • триразове харчування;
  • забезпечення інтернетом;
  • допомога в оформленні медичної страховки.

Щоб взяти участь у реабілітаційній ініціативі та поїхати відпочивати у Польщу потрібні такі документи:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт);
  • свідоцтво про народження та закордонний паспорт (для дітей);
  • дозвіл одного з батьків на виїзд дитини з іншим (або від обох батьків, якщо дитина їде з бабусею).

Проїзд до кордону оплачується учасниками програми самостійно. Формування групи здійснюється Управлінням гуманітарної політики НМР.

Детальніше можна дізнатися за телефоном: 095 199 67 57.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщину відвідала велика делегація з Чехії (відео)”.

Залишити відповідь