Участь у реабілітаційній ініціативі можуть взяти родини з дітьми, опікуни з дітьми-сиротами, багатодітні родини та родини військовослужбовців. Відпочинок організовує «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysta Swiat».
Про це повідомили в прес-службі Нікопольської міської ради.
Програма триватиме 60-120 днів і включає:
- безкоштовне проживання в готельному комплексі;
- триразове харчування;
- забезпечення інтернетом;
- допомога в оформленні медичної страховки.
Щоб взяти участь у реабілітаційній ініціативі та поїхати відпочивати у Польщу потрібні такі документи:
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт);
- свідоцтво про народження та закордонний паспорт (для дітей);
- дозвіл одного з батьків на виїзд дитини з іншим (або від обох батьків, якщо дитина їде з бабусею).
Проїзд до кордону оплачується учасниками програми самостійно. Формування групи здійснюється Управлінням гуманітарної політики НМР.
Детальніше можна дізнатися за телефоном: 095 199 67 57.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщину відвідала велика делегація з Чехії (відео)”.



















