Новини

Нові обстріли Нікопольщини: поранена жінка

Вдень та ввечері 25 березня ворог не припиняв обстріли Нікопольського району.

280Переглядів

Вдень 25 березня від ворожих ударів потерпали Марганецька та Мирівська громади. Гучно було і в самому Нікополі.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Агресор спрямував на район дрони-камікадзе. А ще обстріляв з важкої артилерії.

Пошкоджені агрофірма, 5 приватних будинків, магазин, авто, лінії електропередач та газогін.

Ввечері окупанти спрямували дрон-камікадзе на Марганецьку громаду, що на Нікопольщині. Пізніше – вдарили по Червоногригорівській. Застосували важку артилерію.

Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Вже на ранок під ворожим артобстрілом двічі опинявся Нікополь. Виникла пожежа. Пошкоджені 9 приватних будинків, газогін та лінія електропередач.

Постраждала 91-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно.

На інших територіях Дніпропетровщини ніч пройшла без обстрілів.

Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині встановили майже 7 тис. “зубів дракона”.

1 коментар

Залишити відповідь