В регіоні встановили вже майже 7 тисяч бетонних пірамід. З них викладаються на місцевості пастки для бронетехніки.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, до робіт залучили багато фахівців, техніки, підприємства нашої області та Запорізької.
“Працюють на повну потужність. Виготовляють необхідні для фортифікаційних споруд залізобетонні конструкції. Створюють ті ж “зуби дракона”, з яких викладаються на місцевості пастки для бронетехніки. Таких бетонних пірамід встановили вже майже 7 тис. І процес триває”, – написав Сергій Лисак.
Він також додав, що всі фахівці працюють злагоджено з військовими.
Раніше “Особи” також писали: “Окупанти вдарили по Нікополю з «Граду» і обстріляли ще дві громади району”.

























2 коментарі